Bezdrátové reproduktory X-Series

Společnost Sony rozšiřuje svou nabídku bezdrátových reproduktorů X-Series o tři nové modely v duchu hesla LIVE LIFE LOUD

   
Tisková zpráva
 
  
  • S modelem SRS-XG300 si můžete užít večírek s výkonným zvukem a ambientním osvětlením a díky praktické výsuvné rukojeti si můžete vzít reproduktor kamkoli s sebou.
 
  • Vychutnejte si zvuk, který dosáhne dál a do větší šířky díky novému Line-Shape difuzoru u kompaktních reproduktorů SRS-XE300 a SRS-XE200.
 
  • U všech představovaných modelů zažijete vysoce kvalitní zvuk a silný výkon reproduktoru s technologií X-Balanced. Žijte s hudbou opravdu naplno.
 
Společnost Sony dnes rozšířila svou působivou řadu přenosných reproduktorů o tři nové modely – XG300, XE300 a XE200 – které nabízí vysoce kvalitní prostorový zvuk, silný akustický tlak a hluboké, úderné basy. Zároveň jsou snadno přenosné, takže se o radost můžete podělit, ať už jste kdekoli.
Potřebujete reproduktor, který dokáže nabídnout mocný zvuk pro každou příležitost? Díky reproduktorům s inovativní technologií X-Balanced a duálním pasivním zářičům od společnosti Sony, kterými jsou vybaveny všechny tři nové modely, to všechny tyto novinky splňují. Produkují průraznější basy s menším zkreslením, takže vám přinášejí působivý, vysoce kvalitní zvuk a silný akustický tlak, který vás bude bavit po celou noc.
Výkonný zvuk pro každou party
Díky integrovaným výškovým reproduktorům a funkci MEGA BASS si s reproduktorem XG300 vychutnáte hluboké basy jako v klubu ale naopak i  čistý zvuk vysokých frekvencí. Pokud se chcete z klubu přesunout na koncert, umožní vám reproduktor XG300 vytvořit jedinečnou atmosféru a znovu a znovu prožívat oblíbená živá vystoupení díky funkci LIVE SOUND[1].
Ti, kteří mají rádi večírky s trochou barev navíc, si mohou na XG300 zapnout ambientní osvětlení, které synchronizuje osvětlení reproduktorů s rytmem hudby.
Rovnoměrný zvuk všude kolem
Jedinečný Line-Shaped difuzor, inspirovaný audio systémy používanými na profesionálních koncertech, distribuuje zvuk rovnoměrně, takže má větší a širší dosah. Vy i vaši přátelé tak budete moci tančit na své oblíbené skladby a užívat si stejně kvalitní zvukový zážitek v každém rohu místnosti.
Při doporučeném vertikálním umístění modelů XE300 a XE200 si můžete plně vychutnat zvukové výhody Line-Shaped difuzoru. Kromě toho lze reproduktory umístit i horizontálně, takže si můžete užívat stereofonní přehrávání zvuku a nastavení pomocí aplikace Sony | Music Center.
Vezměte si hudbu kamkoli s sebou
Všechny tři reproduktory byly zkonstruovány tak, aby se daly přenášet. Model XG300 je vybaven zatahovací rukojetí, díky níž je přenášení ještě snadnější než kdykoli předtím.
Navzdory malým rozměrům a nízké hmotnosti ukrývají modely XE300 a XE200 v kompaktních tělech silný zvuk, a jsou tak dokonalými společníky na cestách do přírody. Model XE200 se navíc dodává s praktickým poutkem, proto jej budete mít vždy po ruce a bude připraven přehrávat vaše oblíbené skladby pouhým stisknutím tlačítka.
Vám a vaší hudbě nestojí nic v cestě
Díky stupni krytí IP67[2] u všech modelů se nemusíte obávat stříkající vody ani prachu. Ať už jste na písečné pláži, nebo trávíte svůj čas od rána do večera u bazénu, můžete si dál pouštět své oblíbené skladby.
Modely XE300 a XE200 prošly rozsáhlým testováním nárazů[3], které provedla společnost Sony, aby se ujistila, že reproduktory vydrží nevyhnutelné nárazy, údery a škrábance, jež přináší každodenní používání.
Party jede dál díky baterii s dlouhou výdrží
Všechny tři reproduktory se mohou pochlubit dlouhou výdrží baterie, takže na jedno nabití můžete svou hudbu poslouchat ještě déle. Plně nabitý reproduktor XG300[4] zvládá 25 hodin přehrávání, XE300 24 hodin[5] přehrávání a XE200 16 hodin[6] přehrávání. 
Všechny tři reproduktory jsou vybaveny funkcí rychlého nabíjení, takže i když máte na nabití málo času, hudba bude hrát dál. Rychlé nabíjení vám zajistí až 70 minut přehrávání po pouhých 10 minutách nabíjení.
Díky funkci Battery Care, kterou disponují všechny tři modely, se nemusíte obávat nadměrného přetěžování baterie, což znamená, že reproduktor zůstane déle v optimálním stavu. U modelů XE300 a XE200 lze tuto funkci aktivovat prostřednictvím aplikace Sony | Music Center.
Modely XE300 a XE200 nabízejí také jedinečnou technologii snímání okolního hluku Ambient Noise Sensing od společnosti Sony, která analyzuje okolní hluk a pomáhá šetřit baterii při používání reproduktorů venku[7].
Užijte si skvělé hovory s funkcí Echo Cancelling
Všechny tři modely také nabízejí funkci Echo Cancelling, která vám umožní vychutnat si vysoce kvalitní hovory, při nichž mohou hovořit dva lidé současně, aniž by došlo k omezení jednoho z nich. Pomocí tlačítka MIC pro ztlumení mikrofonu na modelech XE300 a XE200 můžete také během okamžiku ztlumit zvuk mikrofonu.
Rozjeďte to s aplikacemi Party Connect a Stereo Pair
Všechny tři reproduktory jsou vybaveny funkcí Party Connect, díky níž můžete spojit až 100 kompatibilních bezdrátových reproduktorů[8] pomocí technologie BLUETOOTH® a synchronizovat hudbu pro dosažení mimořádně silného zvuku. S funkcí Stereo Pair můžete bezdrátově propojit dva reproduktory a vytvořit vynikající stereofonní zvuk. Obě funkce se aktivují v aplikaci Sony | Music Center.
Udržitelnost
Společnost Sony navrhuje své produkty tak, aby byly nejen stylové, ale také šetrné k životnímu prostředí. Na vnitřní části modelů XE300 a XE200 byl použit recyklovaný plast vyvinutý speciálně pro společnost Sony[9]. Tento vývoj si vyžádal mnoho let výzkumu a návrhů, které zajistily, že udržitelné materiály splní přísné požadavky společnosti Sony na zvuk. Použitím recyklovaného papíru pro jednotlivé obaly, včetně vnitřních výplní, obsahují obaly všech tří modelů maximálně 5 % plastových materiálů[10].
Ceny a dostupnost
Dostupné barvy – světle šedá a černá
Model XG300 bude v prodeji od července 2022 za cenu přibližně 7399 Kč.
Model XE300 bude v prodeji od července 2022 za cenu přibližně 5099 Kč.
Model XE200 bude v prodeji od července 2022 za cenu přibližně 3999 Kč.
 
#KONEC#
 
 

 
Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz
 
O společnosti Sony Corporation
Společnost Sony Corporation je v rámci skupiny Sony Group zodpovědná za oblast zábavy, technologií a služeb (ET&S). Řídí se základními filozofiemi Kando a Anshin a jejím cílem je „přinášet tyto principy společnosti po celém světě prostřednictvím technologií a překonáváním nových výzev.“ Společnost Sony nabízí produkty a služby v oblasti domácí zábavy, zvuku, fotografie a mobilní komunikace. Další informace jsou k dispozici na: http://www.sony.net/
 
 
 
[1] Lze nastavit z aplikace Sony Music Center

[2] Vodotěsnost je účinná pouze při uzavření krytu. Není garantována pro všechny situace.

[3] Výška až 1,2 m.  Nezaručuje, že nedojde k poškození, poruše, vodotěsnosti a prachotěsnosti za všech podmínek.

[4] Při zapnutém režimu MEGA BASS, úrovni hlasitosti nastavené na 24 a vypnutém osvětlení. Skutečný výkon se může od uvedeného času lišit v závislosti na hlasitosti, přehrávaných skladbách, okolní teplotě a podmínkách používání.

[5] Při zapnuté funkci STAMINA a nastavené úrovni hlasitosti 34. Skutečný výkon se může od uvedeného času lišit v závislosti na hlasitosti, přehrávaných skladbách, okolní teplotě a podmínkách používání.

[6] Při zapnuté funkci STAMINA a nastavené úrovni hlasitosti 31. Skutečný výkon se může od uvedeného času lišit v závislosti na hlasitosti, přehrávaných skladbách, okolní teplotě a podmínkách používání.

[7] V porovnání se stavem bez použití technologie snímání okolního hluku Ambient Noise Sensing dosahuje o 1 hodinu delší výdrže baterie při maximální úrovni hlasitosti.

[8] Kompatibilní pouze s modely SRS-XB43, SRS-XB33, SRS-XB23, SRS-XP700, SRS-XP500, SRS-XG500, SRS-XG300, SRS-XE300, SRS-XE200, LSPX-S3. Výrobky kompatibilní s funkcí Wireless Party Chain nelze připojit.

[9] V závislosti na době výroby nemusí být na díl použit recyklovaný plast.

[10] Vyjma nátěrových a lepicích materiálů.

 

Přílohy

  • Společnost Sony rozšiřuje svou nabídku bezdrátových reproduktorů X-Series o tři nové modely v duchu hesla LIVE LIFE LOUD

    Společnost Sony rozšiřuje svou nabídku bezdrátových reproduktorů X-Series o tři nové modely v duchu hesla LIVE LIFE LOUDCopyright © 2024 BER-KR Services s.r.o. Všechna práva vyhrazena.