Bezdrátové reproduktory XP700, XP500 a XG500

Společnost Sony představuje novou řadu X-Series se třemi novými výkonnými bezdrátovými reproduktory

                                                                      

 
ŽIJ NAPLNO – Společnost Sony představuje novou řadu X-Series se třemi novými výkonnými bezdrátovými reproduktory
 
  • SRS-XP700 přináší mocný zvuk prostřednictvím všesměrového party audia
  • Zažijte silný party zvuk s SRS-XP500
  • S odolným a přenosným modelem SRS-XG500 se můžete vydat kamkoli vás hudba zavede
 
Život by se měl žít na plný plyn. To znamená pustit si hudbu s čistým a bohatým zvukem naplno a protančit celou noc. Společnost Sony dnes představuje novou řadou reproduktorů X-Series, s níž můžete vytěžit maximum z každého okamžiku, užít si silné zážitky, které si budete pamatovat napořád, a vždy ŽIJ NAPLNO!
 
Poslech hudby byste si měli užívat společně a s novými reproduktory řady X-Series je to ještě jednodušší. Všechny nové modely byly speciálně navrženy tak, aby poskytovaly silný zvuk se širokým zvukovým polem, který zvýrazní jakýkoli hudební žánr.
 
Ať už posloucháte doma nebo venku, sami nebo se skupinou přátel, nové reproduktory řady X-Series budou vyhovovat jakémukoli způsobu, který si zvolíte. Můžete si vybrat reproduktor, který dokonale vyhovuje vašemu stylu, s širokou škálou možností kvality zvuku, přenositelnosti, odolnosti a osvětlení.
 
Poslouchejte hlasitě a čistě
 
Inovativní měniče X-Balanced
Všechny novinky jsou vybaveny inovativními reproduktorovými měniči X-Balanced od společnosti Sony. Membrána, která nemá kruhový tvar, poskytuje větší akustický tlak a zajišťuje menší zkreslení díky tomu, že maximalizuje plochu reproduktoru. Získáte tak bohatší a jasnější zvuk bez ohledu na to, jaký styl hudby posloucháte.
 
Všesměrový party zvuk modelu XP700
XP700 má tři přední[1] výškové reproduktory a jeden zadní výškový reproduktor, které zajišťují všesměrový dokonale čistý zvuk s poutavými a hlubokými basy.
 
Výkonný party zvuk modelů XP500 a XG500
Modely XP500 a XG500 mají dva přední výškové reproduktory, které zajistí silný zvuk pro vaši party. Model XG500 je navíc vybaven pasivními měniči, které jsou nastavené tak, aby reprodukovaly čisté a mohutné basy. Dohromady tvoří výjimečný zvuk, o který se musíte podělit.
 
MEGA BASS a LIVE SOUND
Funkce MEGA BASS, kterou disponuje celá nově představovaná řada, umožňuje, abyste se plně zvýraznili basy reproduktoru. Přináší hlubokou a poutavou basovou složku zvuku.
 
S novými reproduktory řady X-Series si můžete hudbu užít jako naživo. Díky režimu LIVE SOUND[2] můžete zas a znovu prožívat jedinečnou atmosféru vašich oblíbených hudebních zážitků.
 
Uspořádejte si party venku
 
Zcela nový model XG500 má stupeň krytí proti prachu a vodě odpovídající normě IP66[3]. To znamená, že si můžete vychutnat silný party zvuk téměř kdekoli. Můžete jej použít u bazénu, v parku na pikniku nebo na pláži, kde si užíváte relaxace, a nemusíte se bát poškození. Model XG500 je vyroben z odolné voděodpudivé síťoviny, která udrží reproduktor v suchu a vaši hudbu v plném proudu.
 
Budete připraveni, ať už se na zahradní party stane cokoli. Modely XP700 a XP500 splňují normu IPX4[4] odolnosti proti vodě, takže party může pokračovat, i když trochu sprchne.
 
Přenosná party
 
Dlouhá životnost baterie
Díky baterii s dlouhou výdrží, kterou jsou modely XG500[5], XP700[6] a XP500 vybaveny, si nyní můžete vzít zvuk kamkoli. Reproduktory umožňují rychlé nabíjení[7], takže nemusíte mít obavy ani pokud zjistíte, že jim dochází baterie, ale reproduktory také fungují jako powerbanka a můžete z nich dobíjet mobilní telefon.   
 
Všechny 3 reproduktory jsou vybaveny režimem Battery Care, který zabrání přenabítí reproduktoru a prodlouží tak životnost baterie.
 
Pohodlná rukojeť
Nová řada X-Series je vybavena pohodlnou rukojetí, která usnadňuje přenášení. Pokud je váš reproduktor třeba v obýváku, ale vy byste chtěli poslouchat hudbu na zahradě, můžete jej jednoduše vzít a jít.
 
Prosvětlete si svůj život
Zcela nové ambientní osvětlení vytváří moderní a jemné světlo. Můžete si vybrat celou řadu různých světelných vzorů[8], které dodají večírkům energii nebo jemně osvětlit klidnou noc.
 
Zábava na maximum
 
Karaoke
Milujete karaoke? Pak pro vás budou reproduktory řady X-Series dvojitou výhrou. Reproduktory jsou vybaveny mikrofonními a kytarovými vstupy[9], takže jsou dokonalým nástrojem pro noční zábavu.
 
Horizontální nebo vertikální umístění
Modely XP700 a XP500 nabízejí více možností polohování, a to vodorovně nebo vertikálně. Ať už se rozhodnete umístit reproduktor jakkoli, senzor XP700 optimalizuje zvuk pro zvolenou polohu a zajistí vám skvělý zvuk[10].
 
Kompatibilní s Bluetooth®
Všechny tři reproduktory jsou kompatibilní s BLUETOOTH®, takže reproduktor můžete spárovat přímo se zařízením podporujícím BLUETOOTH® a streamovat z něj hudbu rovnou do reproduktoru.
 
Funkce Party Connect
Všechny tři reproduktory nabídnou funkci Party Connect, která vám umožní připojit až 100 kompatibilních reproduktorů. Hudba a světla reproduktorů se poté synchronizují.
 
USB porty
Nové reproduktory řady X-Series přicházejí s podporou USB přehrávání a USB nabíjení, takže jsou dokonalými reproduktory pro party. Můžete je připojit a přehrávat hudbu pomocí USB portu a přehrávat tak své digitální soubory. Pokud se vám vybíjí smartphone, můžete ho dokonce připojit k reproduktoru a přímo ho z něj nabíjet[11].
 
Aplikace Sony | Music Center a Fiestable
Nová řada je kompatibilní s aplikacemi Sony | Music Center a Fiestable. Se Sony | Music Center můžete přímo z tanečního parketu vybírat seznamy skladeb, pouštět další skladby, měnit světelné vzorce a zvukové režimy. Fiestable vám umožňuje přístup k zábavním funkcím, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru party, jako je vytváření seznamu skladeb pro party, funkce karaoke včetně režimů Voice Changer a Echo, plus DJ ovládání, které umožňuje přidávání zvukových efektů.
 
Ceny a dostupnost
  • Cena modelu SRS-XP700 bude 10 990 CZK a model bude v prodeji od června 2021.
  • Cena modelu SRS-XP500 bude 8 990 CZK a model bude v prodeji od června 2021.
  • Cena modelu SRS-XG500 bude 9 990 CZK a model bude v prodeji od července 2021.
 
Specifikace produktů naleznete na následujících stránkách:
X-series:    https://www.sony.cz/electronics/x-series
SRS-XG500:        https://www.sony.cz/electronics/bezdratove-reproduktory-dokovaci-stanice/srs-xg500
SRS-XP500: https://www.sony.cz/electronics/bezdratove-reproduktory-dokovaci-stanice/srs-xp500
SRS-XP700: https://www.sony.cz/electronics/bezdratove-reproduktory-dokovaci-stanice/srs-xp700
 
Další novinky společnosti Sony najdete na http://presscentre.sony.eu/
 
– Konec –
Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz
O společnosti Sony
Společnost Sony Corporation je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií a zodpovídá za elektronické výrobky a řešení (EP&S) ve skupině Sony. Řídí se základními filozofiemi Kando a Anshin. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od domácí zábavy, zvuku a hudby, fotografie a spotřební elektroniky až po mobilní komunikace. Další informace jsou k dispozici na: http://www.sony.net/
 
 
[1] Současně budou fungovat pouze dva přední výškové reproduktory

[2] Režim LIVE SOUND je k dispozici prostřednictvím aplikace Sony Music Center

[3] Výrobek je chráněn do té míry, že do výrobku nevnikne prach ani při testu odolnosti proti prachu. Voděodolnost je definována tak, že chrání funkci těla před silným proudem vody ze všech směrů. Výrobek je voděodolný a prachotěsný pouze při zavřeném krytu. Voděodolnost a prachotěsnost není zaručena ve všech situacích.

[4] Výrobek je voděodolný pouze při zavřeném krytu. Voděodolnost není zaručena ve všech situacích.

[5] SRS-XG500 vydrží až 30 hodin, když je zapnutá funkce MEGA BASS, hlasitost na 19 a osvětlení je VYPNUTO při používání stop vyhovujících podmínkám společnosti Sony.

[6] SRS-XP700 vydrží až 25 hodin, když je zapnutá funkce MEGA BASS, hlasitost na 13 a osvětlení je VYPNUTO při používání stop vyhovujících podmínkám společnosti Sony

[7] 10 minut nabíjení vám poskytne 3 hodiny přehrávání u modelů XG500 a XP700 a 80 minut u modelu XP500

[8] K dispozici prostřednictvím Sony | Music Center app

[9] XP700 a XP500 jsou vybaveny dvěma mikrofonními vstupy vzadu, jedním pro mikrofon a druhým pro kytaru nebo mikrofon. XG500 je vybaven jedním vstupem, který lze použít pro kytaru nebo mikrofon

[10] Pouze XP700 má zabudovaný senzor, který optimalizuje způsob zpracování audia na stereofonní zvuk

[11] Tato funkce nepodporuje všechny chytré telefony a tablety

 

Přílohy

  • Spoločnosť Sony predstavuje nový rad X-Series s tromi novými výkonnými bezdrôtovými reproduktormi

    Spoločnosť Sony predstavuje nový rad X-Series s tromi novými výkonnými bezdrôtovými reproduktormiCopyright © 2024 BER-KR Services s.r.o. Všechna práva vyhrazena.