Nový reproduktor SRS-XV900

LIVE LIFE LOUD: Společnost Sony představuje nový reproduktor SRS-XV900, nejhlasitější a nejvýkonnější bezdrátový party reproduktor řady X-series 
 
 
  • Díky 25hodinové výdrži baterie, rukojeti a kolečkům můžete reproduktor snadno přenášet a užívat si mocný zvuk, kdekoli jste. 
  • TV Sound Booster poskytuje bohatý audiovizuální zážitek s hlubokými basy a realistickými vysokými frekvencemi zvuku.
  • Vytvořte si skvělou atmosféru, ať už jste kdekoli, díky zábavným funkcím jako je všesměrové party ozvučení a osvětlení a karaoke se vstupem pro mikrofon a kytaru.
 
Společnost Sony dnes představila SRS-XV900, nejvýkonnější a nejhlasitější party Bluetooth reproduktor z řady X-series. Reproduktor je součástí vize „LIVE LIFE LOUD“, jejímž cílem je poskytovat milovníkům hudby po celém světě vzrušující zážitky ze zvuku. Život by se měl žít naplno, a to znamená mít možnost vychutnat si čistý a bohatý zvuk z nového reproduktoru Sony SRS-XV900 a užít si tak naplno každý okamžik.
 
Naplňte svůj domov mocným zvukem díky technologii Omnidirectional Party Sound
 
Vychutnejte si výkonný všesměrový zvuk díky reproduktoru SRS-XV900. Tento bezdrátový reproduktor byl navržen tak, aby zaplnil prostor zvukem. Reproduktor je vybaven reproduktorovou jednotkou X-Balanced, jejíž membrána nemá kruhový tvar, poskytuje tak větší akustický tlak. Snižuje zkreslení zvuku tím, že maximalizuje plochu reproduktoru, zároveň port Jet Bass Booster poskytuje hluboké, průrazné a silné basy. Středové měniče reprodukující vynikající čistotu vokálů a 6 výškových reproduktorů vpředu, po stranách a vzadu šíří vysokofrekvenční zvuk všude kolem.
 
Dlouhá výdrž baterie
 
Nyní můžete přenášet ozvučení kamkoli po celém domě díky 25hodinové výdrži baterie SRS-XV900, která zajistí, že hudba bude znít ve dne i v noci. Pokud se vám stane, že reproduktoru dojde energie, nemusíte si dělat starosti. Díky rychlému nabíjení můžete získat 3 hodiny přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení. S funkcí Battery Care Mode se nemusíte obávat přetěžování baterie reproduktoru, takže bude spolehlivější po delší dobu.
 
Pohodlná rukojeť a kolečka pro snadné přemisťování reproduktoru po domě
 
Produkt je vybaven praktickou rukojetí a kolečky. Kdykoli budete chtít reproduktor přemístit, uchopte rukojeť pro přenášení a naklopte jej. Robustní kolečka vám umožní dojet až na vaši party!
 
Propojení s funkcí TV Sound Booster pro lepší zvuk televizoru
 
Reproduktor SRS-XV900 je vybaven jedinečnou funkcí Sony TV Sound Booster, která vám umožní vychutnat si lepší zvuk při sledování televize. Hluboké basy a realistický vysokofrekvenční zvuk z reproduktoru SRS-XV900 zaplní místnost a zesílí zvuk televizoru. Získáte bohatý audiovizuální zážitek, ať už sledujete videa s živými vystoupeními nebo filmy. Stačí propojit optickým kabelem (součástí balení) a vybrat režim TV Sound Booster k televizoru jakékoli značky nebo modelu.
 
Zábavní funkce
 
Milujete karaoke? Pak budete s reproduktorem SRS-XV900 tvořit dokonalou dvojku. Připojte mikrofon, vyberte píseň a dejte do toho všechno. A nezůstávejte jen u zpěvu. Díky dvěma vstupům (mikrofon a kytara) můžete dokonce připojit kytaru a reproduktor použít jako zesilovač. Pomocí mobilní aplikace Fiestable a její nové karaoke funkce Double Tracking obohatíte svůj zpěv a zpříjemníte si tak svůj přednes.
 
A pokud by vám to nestačilo, budete mít reproduktor vždy plně pod kontrolou díky intuitivnímu hornímu dotykovému panelu, který umožňuje měnit funkce, nastavení a osvětlení pouhým dotykem.
 
MEGA BASS a LIVE SOUND
 
Funkce MEGA BASS umožňuje zesílit basy reproduktoru, takže budou hluboké a průrazné. S novým reproduktorem SRS-XV900 si můžete vychutnat hudbu jako naživo, zatímco režim LIVE SOUND vám umožní znovu oživit jedinečnou atmosféru a prožívat oblíbené hudební zážitky. V duchu vize LIE LIFE LOUD vytvářejte nezapomenutelné okamžiky s reproduktorem SRS-XV900.
 
Snadné připojení a párování pomocí Bluetooth
 
Funkce Party Connect via Bluetooth® umožňuje připojit až 100 kompatibilních Bluetooth reproduktorů Sony[1] a užít si synchronizovaný zvuk a osvětlení na mimořádně velké party, aby všichni tančili ve stejném rytmu. Kromě toho reproduktor umožňuje připojit a přehrávat hudbu pomocí připojení USB. A pokud se vám vybije baterie smartphonu, můžete jej dokonce připojit k reproduktoru a přímo jej nabíjet.
Model SRS-XV900 také umožňuje okamžité připojení reproduktoru k chytrému telefonu pomocí rychlého párování Bluetooth pro Android.
Sony | Music Center a Fiestable
Nový reproduktor SRS-XV900 je kompatibilní s aplikacemi Sony | Music Center a Fiestable. Pomocí aplikace Sony | Music Center můžete vybírat seznamy skladeb, spouštět další skladbu, měnit vzory osvětlení a režimy zvuku přímo na tanečním parketu. Aplikace Fiestable vám umožní přístup k zábavným funkcím, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru večírku, jako je vytváření seznamu skladeb na večírek, funkce karaoke včetně funkcí Voice Changer a Echo a DJ control pro přidání zvukových efektů.
Na udržitelnosti záleží
Výrobky Sony jsou navrženy tak, aby poskytovaly špičkovou kvalitu zvuku a zároveň braly ohled na životní prostředí. Pro přední a zadní panel a vnitřní části reproduktoru SRS-XV900 se používá originálně vyvinutý recyklovaný plast, který odráží snahu společnosti Sony o snížení dopadu jejích výrobků na životní prostředí.
Cena a dostupnost
Reproduktor SRS-XV900 bude v prodeji od začátku října 2022 za odhadovanou maloobchodní cenu 29 990 Kč.
 
#KONEC#
 
Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz
 
O společnosti Sony Corporation
Společnost Sony Corporation je v rámci skupiny Sony Group zodpovědná za oblast zábavy, technologií a služeb (ET&S). Řídí se základními filozofiemi Kando a Anshin a jejím cílem je „přinášet tyto principy společnosti po celém světě prostřednictvím technologií a překonáváním nových výzev.“ Společnost Sony nabízí produkty a služby v oblasti domácí zábavy, zvuku, fotografie a mobilní komunikace. Další informace jsou k dispozici na: http://www.sony.net/
 
O společnosti Sony Europe B.V.
Společnost Sony Europe B.V. je odštěpným závodem společnosti Sony Corporation s hlavním sídlem ve Velké Británii. Jsme zodpovědní za přední obchodní aktivity společnosti Sony v oblasti elektronických produktů, řešení pro spotřebitelské a profesionální trhy a také obchodní aktivity v oblasti zobrazovacích a snímacích řešení v Evropě. Od výzkumu a vývoje, přes konstrukci, design až po prodej, marketing, distribuci a zákaznický servis – tím vším se snažíme dosáhnout cílů společnosti Sony a naplnit svět emocemi prostřednictvím síly kreativity a technologie.
Bližší informace naleznete na: https://www.sony.eu/presscentre
 
 
 
[1] Kompatibilní pouze s modely SRS-XB43, SRS-XB33, SRS-XB23, SRS-XP700, SRS-XP500, SRS-XG500, SRS-XG300, SRS-XE300, SRS-XE200, LSPX-S3. Výrobky kompatibilní s funkcí Wireless Party Chain nelze připojit.
 

Přílohy

  • Společnost Sony představuje nový reproduktor SRS-XV900

    Společnost Sony představuje nový reproduktor SRS-XV900

  • Spoločnosť Sony predstavuje nový reproduktor SRS-XV900, najhlasnejší a najvýkonnejší bezdrôtový párty reproduktor radu X-series

    Spoločnosť Sony predstavuje nový reproduktor SRS-XV900, najhlasnejší a najvýkonnejší bezdrôtový párty reproduktor radu X-seriesCopyright © 2024 BER-KR Services s.r.o. Všechna práva vyhrazena.