WH-1000XM5

Nejnovější prémiová sluchátka s potlačením okolního hluku od společnosti Sony WH-1000XM5




 
Nejnovější prémiová sluchátka s potlačením okolního hluku od společnosti Sony přepisují pravidla – představujeme model WH-1000XM5
 
Ponořte se do své oblíbené hudby a nenechte se ničím vyrušovat, a to díky špičkovému potlačení okolního hluku [1] nového modelu sluchátek WH-1000XM5 s osmi mikrofony a funkcí Auto NC Optimizer
  • Zažijte výjimečnou kvalitu zvuku a špičkovou kvalitu hovorů [2], kterou si můžete přizpůsobit podle svých potřeb
  • Užijte si mimořádně pohodlné nošení a celodenní poslech díky novému designu a až 30hodinové výdrži baterie
 
12. 5. 2022 - Společnost Sony dnes představila nejnovější přírůstek své oceňované řady 1000X – bezdrátová sluchátka WH-1000XM5 s funkcí potlačení okolního hluku. Nový model přináší svým uživatelům převratný zážitek z pohlcujícího zvuku bez rušivých okolních vlivů. Díky implementaci nových technologií povyšují již tak špičkové potlačení okolního hluku a kvalitu zvuku modelu WH-1000XM4 na zcela novou úroveň.
 
Nejdokonalejší potlačení okolního hluku je nyní ještě lepší
Sluchátka WH-1000XM5 byla vybavena dosud nejsofistikovanější technologií potlačení okolního hluku od společnosti Sony se dvěma procesory ovládajícími osm mikrofonů, které výrazně omezují okolní hluk zejména v oblasti středních a vysokých frekvencí. Model dále disponuje funkcí Auto NC Optimizer, která automaticky optimalizuje potlačení okolního hluku v závislosti na prostředí. Ať už se snažíte soustředit na práci v rušné kavárně, nebo se chystáte relaxovat během hektického ranního dojíždění, sluchátka WH-1000XM5 vytvoří prostředí pro poslech, které vás zcela pohltí.
Díky integrovanému procesoru V1 využívají sluchátka WH-1000XM5 plný potenciál procesoru Sony QN1 pro potlačení hluku HD, zatímco speciálně navržený 30mm měnič zlepšuje potlačení hluku. Tyto funkce zlepšují čistotu zvuku a reprodukci basů a vytvářejí nesrovnatelně lepší potlačení hluku, které vám umožní zcela vytěsnit okolní svět.
 
Výjimečný zvuk vyladěný k dokonalosti
Sluchátka WH-1000XM5 nastavují nový standard pro vysoce kvalitní zvuk. Díky tomu, že společnost Sony pečlivě vybírá materiály a klade velký důraz na jejich zpracování, můžete si své oblíbené skladby vychutnat naplno. 
Speciálně navržená 30mm jednotka měniče s lehkou a tuhou ozvučnicí využívá kompozitní materiál z uhlíkových vláken, který zlepšuje citlivost na vysoké frekvence a zajišťuje přirozenější kvalitu zvuku. Jedinečné technologie společnosti Sony zahrnují také prvotřídní bezolovnatou pájku obsahující zlato pro vynikající spojení a optimalizované obvody, které zajišťují čistý a konzistentní zvuk každé skladby.
Nyní si můžete vychutnat špičkový zvuk ve vysokém rozlišení, a to jak při poslechu s kabelovým připojením, tak bezdrátově, zásluhou technologie kódování zvuku LDAC [3], která se stala standardem v tomto odvětví. Nový model vylepší veškerou vaši hudbu na zvuk s širokým rozsahem pomocí technologie DSEE Extreme™ [4], která upscaluje digitální hudební soubory v reálném čase. To vám umožní ocenit všechny jemné detaily, které umělec vložil do vašich nejoblíbenějších skladeb.
Tato nová sluchátka mají certifikaci 360 Reality Audio, která vám umožní vychutnat si personalizovaný pohlcující hudební zážitek s možností individuálního nastavení [5].
 
Špičková kvalita hovorů
Se sluchátky WH-1000XM5 není žádné místo pro přijímání hovorů zapovězeno. Precizní technologie Sony Voice Pickup využívá čtyři mikrofony s paprsčitým uspořádáním a strukturou pro potlačerní okolního hluku založenou na umělé inteligenci, která dokonale přesně izoluje váš hlas, zatímco nově vyvinutá struktura pro potlačení šumu větru minimalizuje hluk větru během hovorů. Rušná ulice nebo hlučné pracovní prostředí se tak nyní může stát ideálním místem pro rychlý hovor s přáteli nebo kolegy.
 
Zcela nový design s vyšším komfortem nošení
Pro ty, kteří znají ikonický design řady WH-1000X, představuje WH-1000XM5 další krok ve vývoji stylu této řady. Bezhlučný design náušníků je dokonale vyveden v novém typu měkké kůže s plynulým posuvníkem. Nový materiál ze syntetické kůže Soft Fit zase těsně přiléhá k hlavě, čímž snižuje tlak na uši a blokuje přístupu vnějšího hluku, takže můžete poslouchat celý den bez nepříjemných pocitů nepohodlí.
 
Sluchátka se snadným ovládáním
Společnost Sony ví, že se světem pohybujete v rychlém tempu, takže když skončíte náročný pracovní den a dorazíte do klidu svého domova, sluchátka WH-1000XM5 zajistí pomocí funkce Adaptive Sound Control, aby byl tento přechod plynulý. Tato funkce rozpozná místa, kde se nejčastěji pohybujete, a podle toho automaticky upraví nastavení okolního zvuku.
Sluchátka WH-1000XM5 mají integrovaný rychlý přístup, takže je můžete nakonfigurovat tak, abyste obnovili přehrávání ve službě Spotify dvěma nebo třemi klepnutími, aniž byste se museli dotknout chytrého telefonu [6].
Společnost Sony vám také pomáhá bezpečně poslouchat hudbu pomocí aplikace Sony Headphones Connect, která porovnává údaje o akustickém tlaku zaznamenané sluchátky s pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO). V případě příliš vysoké hlasitosti obdržíte okamžité upozornění operačního systému.
Model WH-1000XM5 je také vybaven chytrými funkcemi, které vám pomohou snadno proplout každým dnem. Díky funkci Speak-to-Chat [7] se můžete zastavit na krátkou konverzaci – sluchátka automaticky zastaví hudbu a pustí k vám okolní zvuk. Jakmile ukončíte rozhovor, přehrávání hudby se znovu spustí. Sluchátka okamžitě přeruší přehrávání vašeho osobního soundtracku, jakmile si sluchátka sundáte.  
Sluchátka WH-1000XM5 jsou také kompatibilní s aplikacemi Google Assistant a Alexa, které vám pomohou s každodenními úkoly a podrží vás na cestách. Můžete se spojit s přáteli a rodinou, získávat informace, poslouchat hudbu, nastavovat upomínky a další funkce, stačí říct „Ok Google“ nebo „Alexa“ a aktivovat preferovaného hlasového asistenta [8].
 
Snadné párování
Zůstat ve spojení nebylo nikdy jednodušší, protože tato sluchátka s technologií Bluetooth můžete spárovat se dvěma zařízeními najednou. Při příchozím hovoru sluchátka poznají, z jakého zařízení volání přichází, a okamžitě vás připojí k tomu správnému. Mezi zařízeními můžete také rychle přepínat pouhým stisknutím tlačítka.
Sluchátka WH-1000XM5 podporují novou užitečnou funkci rychlého párování od společnosti Google, která umožňuje snadné párování se zařízeními se systémem Android. Umožní vám také zjistit, kde jste sluchátka naposledy nechali. Funkce Swift Pair zajistí rychlé a snadné spárování sluchátek s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem se systémem Windows 11 nebo Windows 10.
 
Vyrobeno s ohledem na životní prostředí
Společnost Sony navrhla tato sluchátka s ohledem na životní prostředí. Obal sluchátek WH-1000XM5 neobsahuje žádný plast [9]. Obal je navržen na základě principů designu s nízkou toxicitou a podle filozofie „Made to be Remade“, která je sociálně odpovědnější. Krabička produktu je vyrobena z recyklovaných a udržitelných materiálů vyvinutých speciálně pro společnost Sony. Model WH-1000XM5 využívá také recyklované plastové materiály z automobilových dílů [10].
 
Celodenní výkon a přenosnost
Společnost Sony si přeje, abyste si mohli přehrávat své oblíbené interprety dlouhé hodiny a aby vám nic nebránilo v poslechu. Sluchátka WH-1000XM5 jsou vybavena baterií s působivou 30hodinovou výdrží (při zapnutém ANC), takže si můžete vychutnat špičkový zvuk i na dlouhých cestách, a pokud spěcháte, můžete je nyní pomocí rozhraní USB Power Delivery (PD) nabít na pozoruhodné 3 hodiny za pouhé 3 minuty [11].
Sluchátka WH-1000XM5 se dodávají s praktickým skládacím pouzdrem, které lze pro snadné skladování zmenšit, takže si sluchátka můžete vzít s sebou kamkoli na cesty.
 
Partnerství s celosvětově známou superstar Khalidem
V souvislosti s uvedením sluchátek WH-1000XM5 na trh spolupracovala společnost Sony s globální superhvězdou a umělcem společnosti Sony Music Entertainment Khalidem na vyprávění příběhů o tom, jak sluchátka WH-1000XM5 poskytují prvotřídní poslech hudby.
„Jako pro umělce a hudebního fanouška je pro mě důležitý kvalitní poslech a nová sluchátka Sony WH-1000XM5 přinášejí kvalitní hudební zážitky ve velkém stylu,“ říká Khalid. „Díky potlačení okolního hluku se cítíte opravdu blíže hudbě a slyšíte všechny detaily ve skladbě, což vás přenese do jiného světa. A přesně tak já rád vnímám hudbu.“  
 

 
Cena a dostupnost
Sluchátka WH-1000XM5 budou k dispozici v černé a platinově stříbrné barvě za cenu 10 599 CZK a budou v prodeji od konce května 2022.
 
 
Více se dozvíte zde: https://www.sony.cz/electronics/sluchatka-s-paskem/wh-1000xm5
 
 
 
– KONEC –
 
Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz
O společnosti Sony
Společnost Sony Corporation je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií a zodpovídá za elektronické výrobky a řešení (EP&S) ve skupině Sony. Řídí se základními filozofiemi Kando a Anshin. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od domácí zábavy, zvuku a hudby, fotografie a spotřební elektroniky až po mobilní komunikace. Další informace jsou k dispozici na: http://www.sony.net/
 
 
[1] Od 1. ledna 2022. Podle průzkumu společnosti Sony Corporation, měřeného podle směrnic JEITA ve stylu náhlavních bezdrátových sluchátek s potlačením hluku na trhu.

[2] Od 1. ledna 2022, měřeno podle pokynů ETSI, trh bezdrátových sluchátek s náhlavní soupravou s mikrofonem nebo USB klíčem. Kvalita hovoru nezahrnuje překážky související s mobilním zařízením, poskytovateli služeb třetích stran, internetem, síťovým připojením nebo podmínkami prostředí.

[3]Pomocí aplikace Sony | Headphones Connect je třeba nastavit funkci „Priorita kvality zvuku“. Bude třeba kompatibilní zařízení podporující LDAC.

[4] Aktivace DSEE Extreme™ z aplikace Sony | Headphones Connect.

[5] Je zapotřebí aplikace Sony | Headphones Connect. Vyžaduje předplatné služby streamování hudby – platí se předplatné. Některé služby nemusí být v některých zemích/oblastech dostupné.

[6] Nainstalujte aplikaci Spotify a nastavte ji pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Služba Spotify nemusí být v některých zemích/oblastech dostupná.

[7] V aplikaci Sony | Headphones Connect nastavte funkci na hodnotu „ON“. Chcete-li funkci Speak-to-Chat deaktivovat a okamžitě se vrátit k hudbě, klepněte na dotykový panel vpravo. V opačném případě se přehrávání hudby obnoví standardně 15 sekund po ukončení konverzace v režimu Speak-to-Chat. Tento časový rámec lze přizpůsobit pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.
Ve vzácných případech se může systém Speak-to-Chat neúmyslně spustit v reakci na vibrace způsobené zařízeními, jako jsou elektrické zubní kartáčky, elektrické masážní přístroje a elektrické holicí strojky, a činnostmi, jako je čištění zubů, kašlání nebo pobrukování.

[8] Funkce sluchátek Google Assistant, včetně detekce funkčních slov „OK Google“, jsou k dispozici pouze po připojení k podporovanému zařízení Android™. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Asistent Google a Alexa nejsou k dispozici ve všech jazycích a zemích/oblastech. Nainstalujte aplikaci Google a nastavte ji pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Pro Amazon Alexa nainstalujte aplikaci Amazon Alexa a nastavte ji pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.

[9] V závislosti na regionu. Vyjma nátěrových a lepicích materiálů.

[10] Recyklovaný plast se může změnit.

[11] Adaptér není součástí balení WH-1000XM5.
 

Přílohy

  • Najnovšie prémiové slúchadlá s potlačením okolitého hluku od spoločnosti Sony prepisujú pravidlá – predstavujeme model WH-1000XM5

    Najnovšie prémiové slúchadlá s potlačením okolitého hluku od spoločnosti Sony prepisujú pravidlá – predstavujeme model WH-1000XM5

  • Sony představilo nejnovější přírůstek do své oceňované řady 1000X – bezdrátová sluchátka WH-1000XM5

    Sony představilo nejnovější přírůstek do své oceňované řady 1000X – bezdrátová sluchátka WH-1000XM5



Copyright © 2024 BER-KR Services s.r.o. Všechna práva vyhrazena.